STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy STANGL Technik Holding działającej w Polsce i Republice Czeskiej. Grupa zatrudnia 320 pracowników i w roku 2021 osiągnęła obrót ok. 300 mln PLN. W Polsce działamy w 7 oddziałach w tym w trzech (w Świdnicy, Warszawie i Poznaniu) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółki z grupy STANGL Technik zajmują się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Miejsce pracy: Luboń

Główne zadania pracownika:

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC),
  • Operowanie systemem BMS,
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej,
  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie Średnie techniczne lub Wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Grupy 1 E+D do 20kV
  • Obsługa programów technicznych
  • Umiejętność harmonogramowania i kontroli prac podległych pracowników
  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń

Mile widziane

  • Znajomość zasad utrzymywania w ruchu maszyn i urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport
  • Oferujemy Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez Pracodawcę

Dodatkowe informacje:

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Klauzula informacyjna:

Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy wykorzystali nadesłane zgłoszenie również przy okazji innych lub kolejnych rekrutacji (w przypadku negatywnego rozpatrzenia aktualnej kandydatury), niezbędne jest zaznaczenie zgody na przyszłe rekrutacje. Jeśli natomiast zamieścili Państwo w dokumentach aplikacyjnych informacje, które nie są wymagane przepisami prawa (np. informacje o stanie zdrowia lub fotografie), prosimy o zaznaczenie zgody na przetwarzane dodatkowych danych w formularzu aplikacyjnym.